Şahnahan Web Tasarım

Şahnahan Web Tasarım, sanal ama etkili olan internet mecrasında var olunmayı ve farkında olunabilirliği sağlamaktadır. Günümüzde web sitesine sahip olmayan nice firmalar arasında ne yazık ki  kurumsal firmalar da mevcuttur. Ne yazık ki bu kurumsal ya da kurumsal olmayan firmalar yok olmaya mahkumdurlar.

Şahnahan Web Tasarım Yapım Aşamalarımız

1. Şahnahan Web Tasarım Amacı İlk aşamada hizmet verdiğiniz sektör hakkında bilgi alınarak hizmetlerini hakkında detaylı veri toplanır. 2.Tasarım Belirlenmesi Marka ve logonuza göre tasarım belirlemekteyiz. Tasarımları sizin eşliğinizde beğenerek sanal ortamda olacak yeni dünyanızın temellerinde beraber yer al ak istiyoruz. 3.Tasarım ve İçeriklerin Müşteriye Göre Revize Edilmesi 4.İstekleriniz dahilinde yapılabilir ve yapılması gerekenler sentezlenerek bir bütün haline getirilir. Web sayfaları alacağınız paketlere göre siz beğenene kadar revize edilebilirdir. 5.Grafik Tasarım Çalışması Alanında uzman ve profesyonel grafikerlerimiz tarafında logo ve renklerinize uygun tasarım çalışmaları yapılmaktadır. 6.Web Sayfalarının Kodlanması Bu süreç de HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Python ve ASP gibi çeşitli programlama dilleri kullanılmaktadır. Google Chrome, Mozilla Firefox gibi internet tarayıcılarının web sitenizi düzgün bir şekilde görüntüleyebilmeleri için web sayfalarınızın bu dillerde kodlanması gerekmektedir. 7.SEO Uyumu Yapılması Google gibi arama motorlarında organik olarak ulaşılabilir ve erişilebilir, görünebilir olabilmeniz için web sitenizi SEO uyumlu halde tasarlamaktayız. Reklamsız organik görünebilmek için Atalay Tasarımı tercih edebilirsiniz. 8.İçerik Yönetim Sistemi Entegrasyonu CMS yazılımları web sitesi sahibinin hiç kimseye bağlı kalmadan web site içeriğini güncelleyebilme olanağı sağlamaktadır. Atalay Tasarım, alacağınız paketler dahilinde yıllık teknik destek hizmetini vermektedir. 9.Web Sitesinin İnce Ayarlamalarının Yapılması Smpt kurulumu, hızlandırma, seo uyumlu resimler, gereksiz kod temizliği yapılmaktadır. 10.Web Sitesinin Hız ve Diğer Testlerinin Yapılması Masaüstü görünümü, mobilde görünümü, tablette görünümü test edilir ve makul hızın üzerinde olması ayarlanmaktadır. Hedef kitlenizin web sitenizde açılış sırasında ve sayfaların geçişi sırasında beklemelerini bizlerde istemiyoruz. 11.Sizler İçin Tasarlanan Web Sitenin Yayınlanması Nihayet son aşamaya gelmiş bulunmaktayız. Bu aşamaya gelmişsek endişeniz olmasın, artık harika bir web sitesine sahipsiniz. Hedef kitlenize görünür ve arama motorlarında var olmaya hazırlıklı olun

Profesyonel Şahnahan Web Tasarım

Atalay Tasarım, bünyesindeki uzman ve profesyonel ekibiyle daima yenilikçilik anlayışıyla çalışmaktadır. Özgün tasarım ile firmalara kurumsal kimlik kazandırma gayreti içinde olan Şahnahan Web Tasarım ve yazılım firmasıdır. Şahnahan Web Tasarım ve diğer çalışmalarınız için +90 (553) 007 14 33 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.  

Henüz Yorum Yapılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.